Emilia 💥New
Marie
| Brand | Belle Tress |
| Collection | Lux SE |
| Color Shown | Butterbeer-R |
| Special Features | Hand-Tied Lace Front, Velcro Adjuster |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Cap | Ear-to-Ear Full Mono / Center parting |
| Bangs | 4"-4.5" |
| Side | 8"-11" |
| Nape | 4" |
| Overall | 9"-12" |
| Weight | 3.7 oz |
| Cap Size | Average |