Anna 💥New
$555.00 USD
By Belle Tress
Marie
| Brand | Belle Tress |
| Collection | Lux SE |
| Color Shown | Butterbeer-R |
| Special Features | Hand-Tied Lace Front, Velcro Adjuster |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Cap | Ear-to-Ear Full Mono / Left parting |
| Bangs | N/A |
| Side | 5"-14" |
| Nape | 7"-7.5" |
| Overall | 10"-15" |
| Weight | 4.7 oz |
| Cap Size | Average |