Donna 💥New
$515.00 USD
By Belle Tress
Marie
| Brand | Belle Tress |
| Collection | Lux SE |
| Color Shown | Butterbeer-R |
| Special Features | Hand-Tied Lace Front, Velcro Adjuster |
| Fiber Type | Heat Friendly |
| Cap | Ear-to-Ear Full Mono / Left parting |
| Bangs | n/a |
| Side | 7"-12" |
| Nape | 5" |
| Overall | 6"-12.5" |
| Weight | 3.8 oz |
| Cap Size | Average |